Politické Hnutie-STABILITA vzniklo ako reakcia na situáciu na Slovensku a v Európe. Veľmi citlivo vnímame ohrozenie slovenských rodín zvonku, ale aj zvnútra, a rozhodli sme sa osloviť Slovensko s našou víziou. Za uplynulých 30 rokov sa u nás striedali pri moci iba dve garnitúry politikov. Jedni pomáhali horným 10 tisíc ľuďom, oligarchom, finančným skupinám a svojim "pucipajtášom" - to boli tie vlády Mečiara, Slotu, Fica a Danka. Lenže striedali ich iba vlády Dzurindu, Radičovej, Mikloša a Beblavého, ktoré sa starali o horných 500 tisíc ľudí v štáte. Zjednodušene povedané, tieto vlády sa starali o tých bohatších a zdravších, ktorí by si v zásade vedeli pomôcť aj sami.

Päť miliónov obyčajných bežných ľudí oprávnene v každých voľbách očakávalo zmenu, ale čakalo na nich iba ďalšie sklamanie. Aj v týchto voľbách hrozí ľuďom ďalšie sklamanie od ľudí, ktorí sa tvária ako noví politici, lebo si obliekli masky progresívcov alebo vlastencov. Lenže akou zárukou sú títo ľudia, ktorí desaťročia ten politický systém tvorili, boli jeho integrálnou súčasťou, vždy mysleli iba na seba, vždy pomáhali iba sebe a svojim oligarchom v pozadí a teraz sa tvária, že ho idú zmeniť? Žiadnou. Majú teda tí normálni bežní ľudia, ktorých je päť miliónov, po budúcich voľbách nádej na skutočnú zmenu?

Dôstojný život pre 5 miliónov ľudí, to pre mňa znamenajú najmä tri veci, ktoré garantujeme: štátom garantované dostupné bývanie za fixne stanovené mesačné
náklady, štátom garantovanú dopravnú dostupnosť bez ohľadu na veľkosť mesta a obce, v ktorej človek žije, ako aj štátom garantované investície do infraštruktúry, ktoré zabezpečia dostatok dobre platených pracovných miest pre obyčajných bežných ľudí. Náš program je najväčším investičným rozvojom Slovenska za posledných 30 rokov. Nie je postavený na zadlžovaní štátu, ale na aktivovaní investičného potenciálu Slovenska, na ktorý doterajšie politické garnitúry zabúdali. Náš program je programom budovania a rozvoja.

Slovenská ekonomika má dostatočnú výkonnosť na to, aby pozitívne výsledky pocítilo nie iba horných 10 tisíc ľudí, alebo iba horných 500 tisíc ľudí, ale aj 5 miliónov obyčajných bežných ľudí. Títo ľudia sú pre nás prioritou, pretože ak štát pomôže týmto ľuďom rozvinúť ich potenciál, zažijeme spolu najzásadnejšiu zmenu od roku 1989. Ak chcete pocítiť skutočnú zmenu, ak chcete zažiť, že štát ľuďom konečne pomáha, podporte tento program vo voľbách.


Vytvorte si webové stránky zdarma!